Mixtura Ice & Crepe
Napoje
Świeżo wyciskany sok
cena zawiera koszt opakowania
18,00 złMilkshake
cena zawiera koszt opakowania 1 zł. Zdjęcie poglądowe
17,00 złSmoothie
cena zawiera koszt opakowania. Zdjęcie poglądowe
16,00 zł
Naleśniki na słono
Hot Pepperoni
2x salami pepperoni, 2x ostra papryczka Jalapeno, mozzarella , pomidory świeże , cebula. Zdjęcie poglądowe
26,00 złGóralski
Serek naturalny, ser wędzony , szynka, kabanosy , cebula , żurawina. Zdjęcie poglądowe
26,00 złParyski
Mozzarella , kurczak w przyprawach, suszone pomidory, rukola. Zdjęcie poglądowe
27,00 złLondyński
(szynka, żółty ser) cena zawiera koszt opakowania. Zdjęcie poglądowe
19,00 złAmerykański
(sałata, szynka, ogórek, pomidorki, ser żółty) cena zawiera koszt opakowania 1 zł. Zdjęcie poglądowe
23,00 złCypryjski
(salami, szynka, ser żółty , pomidorki, oliwki) cena zawiera koszt opakowania 1 zł. Zdjęcie poglądowe
23,00 złTasmański
(szynka, mozzarella, suszone pomidorki, oliwki, rukola) cena zawiera koszt opakowania 1 zł. Zdjęcie poglądowe
23,00 złRzymski
(szynka, rukola, kukurydza, pomidorki, ser żółty ) cena zawiera koszt opakowania. Zdjęcie poglądowe
23,00 złTybetański
(sałata, papryka, kukurydza, szynka, ser żółty ) cena zawiera koszt opakowania 2 zł. Zdjęcie poglądowe
23,00 złMeksykański
(Chorizo, jalapeno, pomidorki, fasola, kukurydza,sałata) cena zawiera koszt opakowania 2 zł. Zdjęcie poglądowe
27,00 złParmeński
(szynka parmeńska, camembert, rukola, suszone pomidorki) cena zawiera koszt opakowania 2 zł. Zdjęcie poglądowe
23,00 złNorweski
(łosoś wędzony, ogórek, pomidorki, sałata, serek naturalny) cena zawiera koszt opakowania 1 zł. Zdjęcie poglądowe
27,00 zł
Pancakes
Oreo Pancekes
(ciasteczka oreo, czekolada, sos czekoladowy) cena zawiera koszt opakowania 2 zł Zdjęcie poglądowe
22,00 złPancekes Wiśnia
(wiśnie, migdały, biała czekolada) cena zawiera koszt opakowania 2 zl
22,00 złOwocowy Pancekes
(owoce sezonowe, cukier puder, sos truskawkowy) cena zawiera koszt opakowania 2 zł. Zdjęcie poglądowe
21,00 złNutella Pancekes
(nutella, banany, sos czekoladowy) cena zawiera koszt opakowania 2 zł. Zdjęcie poglądowe
22,00 złZ cukrem pudrem
cena zawiera koszt opakowania 2 zł. Zdjęcie poglądowe
18,00 złPopcorn Pancekes
(masło orzechowe, precle, popcorn, polewa karmelowa) cena zawiera koszt opakowania 2 zł
23,00 zł
Naleśniki na słodko
Naleśnik Bananowy
(nutella z bananem) cena zawiera koszt opakowania 2 zł. Zdjęcie poglądowe
19,00 złNaleśnik Nutella
cena zawiera koszt opakowania 2 zł. Zdjęcie poglądowe
17,00 złKrakowski
(masa krówkowa, mascarpone , migdały, herbatniki) cena zawiera koszt opakowania 1 zł. Zdjęcie poglądowe
21,00 złRajski
(mascarpone, migdały, owoce sezonowe) cena zawiera koszt opakowania 2 zł. Zdjęcie poglądowe
21,00 złDżem
cena zawiera koszt opakowania 2 zł. Zdjęcie poglądowe
15,00 złNaleśnik Oreo
(ciasteczko Oreo, mascarpone , czekolada ) cena zawiera koszt opakowania 2 zł. Zdjęcie poglądowe
21,00 zł